Kutbettin Bingölbali tarafından kuruldu
Kutbettin Bingölbali
23 Yıldır Faaliyet göstermekte
17 Ekim 2000 tarihinde kuruldu

Bkm Kitap Hakkında

Bkmkitap, Türkiye'deki en büyük online kitap satış sitelerinden biridir. 2012 yılında Bilgin Bilgisayar tarafından kurulan Bkmkitap, Türkiye'deki en geniş kitap ve yayın koleksiyonlarından birini sunar. Bkmkitap, binlerce kitap, dergi, e-kitap, sesli kitap ve okul malzemeleri gibi farklı kategorilerde birçok ürün sunmaktadır.

Bkmkitap, Türkiye'nin önde gelen yayınevleri ile işbirliği yaparak müşterilerine en yeni ve popüler kitapları sunar. Ayrıca, Bkmkitap'ın diğer online satış sitelerinden farklı olarak, müşterilerine kitaplarının yanı sıra kırtasiye malzemeleri, oyuncaklar, müzik aletleri, giyim ve aksesuarlar gibi diğer ürünleri de sunar. Bunların yanı sıra, Bkmkitap, sık sık indirim ve kampanyalar düzenleyerek müşterilerine daha uygun fiyatlarla alışveriş yapma imkanı sağlar.

Bkmkitap, aynı zamanda birçok dijital platformda da hizmet vermektedir. Mobil uygulaması ile kitapları telefon veya tabletlerde okuyabilir, sesli kitaplar dinleyebilir ve diğer ürünleri satın alabilirsiniz. Bkmkitap'ın sunduğu zengin kitap koleksiyonu, müşterilerin farklı ilgi alanlarına ve yaş gruplarına hitap etmektedir.

Bkm Kitap Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.

Firma Bilgileri

17 Ekim 2000 tarihinde kuruldu
Merkezi Bursa
E-Mail: info@bkmkitap.com
Telefon: 08502550256
www.bkmkitap.com
Fatih Mh. İstanbul Cd. No:323/C Osmangazi/BURSA

Bkm Kitap Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.