Colbert Coldwell tarafından kuruldu
Colbert Coldwell
117 Yıldır Faaliyet göstermekte
27 Ağustos 1906 tarihinde kuruldu

Coldwell Banker Hakkında

Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco'da Colbert Coldwell tarafından kuruldu. O dönemde, San Francisco büyük bir deprem ve yangın felaketi yaşamıştı ve şehirde birçok mülk zarar görmüştü. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen dolandırıcıların yükselişini fark eden Colbert Coldwell emlak sektöründe dürüst bir hizmet sunmayı amaçladı.

Coldwell, bir emlak şirketi kurarak mülk sahiplerine ve alıcılara dürüst ve etik bir hizmet sunmaya karar verdi. Daha sonra 1913 yılında Benjamin Arthur Banker ile birleşerek Coldwell Banker adını aldı. Yıllar içinde emlak sektöründe önemli bir konuma yükseldi. Özellikle lüks konut piyasasında faaliyet gösteren şirket, yüksek fiyatlı mülklerin alım-satımında uzmanlaştı.

Bugün, Coldwell Banker dünya genelinde 49 ülkede 3.000'den fazla ofise sahip ve 92.000'den fazla lisanslı emlak danışmanı çalıştırmaktadır. Şirket, teknolojik yeniliklerle müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmayı hedeflerken, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de büyük önem vermektedir.

Coldwell Banker'ın hedefi, emlak sektöründe dürüstlük, etik ve müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyerek, insanların hayatlarını daha iyi hale getirmeye yardımcı olmaktır.

Coldwell Banker Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.

Firma Bilgileri

27 Ağustos 1906 tarihinde kuruldu
Merkezi Amerika
E-Mail: info@cb.com.tr
Telefon: 02124880000
www.cb.com.tr
Maslak Polaris Plaza Ahi Evran Cd. No:21 Kat:22, Sarıyer/İstanbul

Coldwell Banker Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.