H.Ömer Sabancı tarafından kuruldu
H.Ömer Sabancı
75 Yıldır Faaliyet göstermekte
30 Ocak 1948 tarihinde kuruldu

Akbank Hakkında

Akbank, Türkiye'de faaliyet gösteren önde gelen bankalardan biridir. 1948 yılında İstanbul'da kurulan banka, bugün 16.000'in üzerinde çalışanı ve 800'ü aşkın şubesi ile hizmet vermektedir. Banka, bireysel bankacılık, ticari bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Bireysel bankacılık alanında, Akbank müşterilerine mevduat hesapları, kredi kartları, bireysel krediler, mortgage ve konut kredileri, özel tasarruf hesapları ve yatırım hesapları gibi ürünler sunmaktadır. Ayrıca müşterilerine internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı gibi dijital kanallar aracılığıyla hizmet vermektedir.

Ticari bankacılık alanında, Akbank, KOBİ'lerden büyük şirketlere kadar birçok müşteri segmentine hizmet sunmaktadır. Müşterilerine finansal çözümler, kredi, faktoring, leasing, ihracat ve ithalat işlemleri, nakit yönetimi ve elektronik ticaret gibi hizmetler sunmaktadır.

Yatırım bankacılığı alanında, Akbank müşterilerine kurumsal finansman, varlık yönetimi, portföy yönetimi, hisse senedi ve tahvil işlemleri, sermaye piyasaları ve özelleştirme gibi hizmetler sunmaktadır.

Akbank, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektörde öne çıkmaktadır. Banka, sürdürülebilirlik, sosyal sorumluluk ve dijital dönüşüm konularına da büyük önem vermektedir.

Akbank Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.

Firma Bilgileri

30 Ocak 1948 tarihinde kuruldu
Merkezi İstanbul
E-Mail: akbank@akbank.hs03.kep.tr
Telefon: 4442525
www.akbank.com
Sabancı Center 4.Levent/İstanbul

Akbank Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.