Yung-fa Chang tarafından kuruldu
Yung-fa Chang
55 Yıldır Faaliyet göstermekte
1 Eylül 1968 tarihinde kuruldu

Evergreen Marine Hakkında

Evergreen Marine Corporation, merkezi Tayvan'ın Taoyuan şehrinde bulunan bir konteyner taşımacılığı ve nakliye şirketidir. Evergreen Group'un bir parçası olan firma, 150'den fazla konteyner gemisiyle dünya çapında 80 ülkede 240 limana uğramaktadır. Denizcilik sektöründe altıncı büyük şirkettir.

Evergreen'in temel ticaret rotaları, Doğu Asya'dan Kuzey Amerika, Orta Amerika ve Karayipler'e; Doğu Asya'dan Akdeniz ve Kuzey Avrupa'ya; Avrupa'dan Kuzey Amerika'nın doğu sahillerine; Doğu Asya'dan Avustralya'ya; Doğu Asya'dan Doğu ve Güney Afrika'ya; Doğu Asya'dan Güney Amerika'ya; ve Doğu Asya'dan Pers Körfezi ve Kızıldeniz'e limanlar arasında bir Asya içi servisi bulunmaktadır.

Şirketin faaliyetleri arasında nakliye, konteyner ve gemi yapımı, liman yönetimi, mühendislik ve gayrimenkul geliştirme yer almaktadır. Şirketin Uniglory Marine Corp. (Tayvan), Evergreen UK Ltd. (İngiltere) ve nakliye şirketi Italia Marittima S.p.A. (İtalya) gibi birçok alt şirketi ve bölümü bulunmaktadır.

2007 yılında Hatsu, Italia Marittima ve Evergreen tek bir "Evergreen Line" olarak birleştirildi. Evergreen'in çoğu nakliye konteyneri beyaz harflerle yanlarına "Evergreen" yazılmış yeşil renkli boyalıdır. Uniglory konteynerleri benzer şekilde boyanmış ve işaretlenmiştir, ancak bu konteynerler parlak turuncudur. Evergreen'in soğutuculu konteynerleri ters renk şemasına sahiptir (yeşil yazılı beyaz konteynerler).

Evergreen Marine Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.

Firma Bilgileri

1 Eylül 1968 tarihinde kuruldu
Merkezi Tayvan
E-Mail: Dataprivacy@tw.evergreen-line.com
Telefon:
www.evergreen-marine.com
163, Sec.1, Hsin-Nan Road, Luchu Dist. Tayvan

Evergreen Marine Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.