François Nars tarafından kuruldu
François Nars
53 Yıldır Faaliyet göstermekte
1 Ocak 1970 tarihinde kuruldu

Nars Hakkında

Fransız kozmetik ve cilt bakım şirketi NARS Cosmetics, 1994 yılında ünlü makyöz ve fotoğrafçı François Nars tarafından kurulmuştur. Şirketin başlangıcı, Barneys New York'ta on iki rujla yapılan bir satışla gerçekleşmiştir. O zamandan beri, NARS çeşitli çok amaçlı güzellik ürünleri yaratmış ve şu anda Shiseido'nun bir yan kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, özellikle Amerika, Avrupa, Japonya ve Güneydoğu Asya'daki yaklaşık 30 ülkede satışa sunulmaktadır.

1994 yılında Nars, NARS Cosmetics'i piyasaya sürmüştür. Şirket, 2000 yılında Shiseido'ya satılsa da, Nars, markası için sanat yönetmeni, kurum içi fotoğrafçı ve metin yazarı olarak görev yapmaya devam etmektedir.

NARS'ın minimalist mat siyah, kauçuk ambalajı, Nars'ın 1989'da bir çekimde tanıştığı Fabien Baron tarafından yaratılmıştır.

NARS'ın ürünleri arasında toz allık, sıvı allık, pudra, dudak parlatıcısı, ruj, dudak kremi, çok kullanımlı krem ​​çubukları, aydınlatıcılar, tam vinil dudak cilası ve oje gibi birçok farklı ürün yer almaktadır. Ayrıca, "Orgazm Koleksiyonu" adı verilen bir koleksiyonu da bulunmaktadır.

Nars Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.

Firma Bilgileri

1 Ocak 1970 tarihinde kuruldu
Merkezi Fransa
E-Mail: customerservice@narscosmetics.com
Telefon: 442038100750
https://www.narscosmetics.co.uk/en
390 Madison Avenue New York, NY 10017

Nars Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.