Acıbadem Bronz Marka

İstanbul merkezli holding şirketi olan Acıbadem Sağlık Yatırımları Holding A.Ş., sağlık sektörüne yatırım yaparak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bronz Marka
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
Sağlık  >
Sağlık
Sektörü
Acıbadem Kuruluş - Markapedi >
34 Yıldır
Faaliyet göstermekte
Acıbadem Kuruluş - Markapedi >
26 Şubat 1990
Tarihinde Kuruldu
Acıbadem Şehir - Markapedi >
İstanbul
Ana Merkez
Acıbadem Adres - Markapedi
Atatürk Mh. Feza Sk. No:3 Ataşehir / İstanbul

Acıbadem Hakkında

Acıbadem Hakkında


Acıbadem Sağlık Grubu, ilk olarak 1991 yılında bir semt hastanesi olarak kurulmuştur. Günümüzde, 24 hastane ve 16 tıp merkezi dahil olmak üzere yaklaşık 22.500 çalışanıyla, sağlık hizmetlerinde öncü bir kuruluş haline gelmiştir. Grup, teknolojik altyapısı ve kaliteli hizmetleriyle Acıbadem Adana, Acıbadem Altunizade, Acıbadem Atakent, Acıbadem Maslak, Acıbadem Sistina, Acıbadem City Clinic Tokuda ve Acıbadem City Clinic Umbal Eood hastaneleri de dahil olmak üzere birçok hastanede JCI akreditasyonu ile belgelenmiş sağlık standartlarında hizmet sunmaktadır.

Acıbadem, sağlık alanında "360 derece" hizmetler sunmak için destek hizmetleri şirketleriyle birlikte çalışmaktadır. Kuruluş, 2012 yılında Malezya hükümetinin yatırım fonu Khazanah, Japonya'nın Mitsui&Co. Ltd. şirketi ve Aydınlar Ailesi ortaklığından oluşan IHH Healthcare Berhad ile anlaşma yaparak, Asya Pasifik bölgesinde 8 ülkede hastane ve sağlık yatırımlarının yanı sıra eğitim ve gayrimenkul yatırımları da yapmaktadır. IHH Healthcare Berhad, dünyanın 2. büyük sağlık zinciri olarak faaliyet göstermektedir ve Acıbadem, 2012 yılından beri bu önemli zincirin bir parçasıdır.

2016 yılında, Acıbadem Sağlık Grubu, Bulgaristan'ın sağlık sektöründe önde gelen oyuncularından Tokuda Grup ve City Clinic Grup'u bünyesine katmıştır. Bu yatırımın maliyeti 125 milyon Euro olarak gerçekleşmiştir ve bünyesine 4 hastane ve 5 tıp merkezi eklenmiştir. Bu yatırımla birlikte, Acıbadem Bulgaristan'ın en büyük özel sağlık hizmet sunucusu olmuştur ve toplamda 5 ülkede 24 hastane ve 16 tıp merkeziyle hizmet vermektedir.
Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.