İbrahim Vas tarafından kuruldu
İbrahim Vas
3 Yıldır Faaliyet göstermekte
15 Eylül 2020 tarihinde kuruldu

Kreatif Dijital Hakkında

Kreatif Dijital, 15 Eylül 2020 tarihinde Şanlıurfa merkezli bir yazılım firması olarak İbrahim Vas tarafından kurulmuştur. Firmanın hizmetleri arasında web tasarımı, yazılım, e-ticaret ve dijital pazarlama bulunmaktadır. Kreatif Dijital, kurumsal işletmeler ve markalar için dijital çözüm ortağı olarak, tasarım, pazarlama ve teknoloji alanlarındaki deneyim ve bilgilerini bir araya getirerek özel dijital pazarlama stratejileri oluşturmaktadır. Kreatif Dijital'in hedef kitlesi, kurumsal işletmeler ve markalardır.

Firmanın ana amacı, çözüm ortaklarının reklam ve tanıtım masraflarını en alt düzeye indirip, maksimum verimi almayı hedeflemektedir. Kreatif Dijital'in vizyonu, kendi uzmanlık alanında sürekli olarak kendini geliştirerek ulusal ve uluslararası pazarda verimliliğini ve etkinliğini arttırmaya devam ederek sektörün öncü firması olmayı hedeflemektedir. Misyonu ise, internet tabanlı hizmetleri ile müşterilerinin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak maksimum verimi almayı amaçlamaktadır.

Kreatif Dijital'in müşterilerine sunduğu dijital çözümler sayesinde, firmalar gelirlerini artırarak geniş kitlelere ulaşabilmekte ve daha başarılı olabilmektedirler. Firmanın uzmanlık alanı olan dijital pazarlama stratejileri, müşterilerin hedef kitlesine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır. Kreatif Dijital, müşteri memnuniyetini en önemli önceliklerinden biri olarak görmekte ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Kreatif Dijital Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.

Firma Bilgileri

15 Eylül 2020 tarihinde kuruldu
Merkezi Şanlıurfa
E-Mail: info@kreatifdijital.com
Telefon: 05415304031
www.kreatifdijital.com
Göbeklitepe Ticaret Mer. C Blok No: 115 Şanlıurfa / Haliliye

Kreatif Dijital Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.