Robert A. Iger tarafından kuruldu
Robert A. Iger
4 Yıldır Faaliyet göstermekte
12 Kasım 2019 tarihinde kuruldu

Disney Hakkında

Disney+, Walt Disney Company'nin Media and Entertainment Distribution bölümü tarafından işletilen, ücretli abonelik modeliyle çalışan bir over-the-top seç-izle video servisidir. Servis, Disney'in en ünlü markalarını ve yapımlarını içerir.

Disney+, özellikle Walt Disney Studios ve Walt Disney Television tarafından üretilen filmler ve televizyon dizilerini içerir. Bu yapımlar arasında Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve bazı bölgelerde Star markaları bulunur. Disney+, aynı zamanda orijinal Disney+ yapımı filmler ve dizileri de dağıtır.

Servis, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Hollanda'da 12 Kasım 2019'da faaliyete başladı ve o tarihten beri sürekli olarak genişlemesini sürdürüyor. Haziran 2022'de ise Türkiye'de kullanıma açıldı.

Disney+, sevilen Disney yapımlarını, tüm dünyada izleyicilerle buluşturmayı amaçlamaktadır. Servis, geniş bir izleyici kitlesine hitap etmek için farklı kategorilerdeki yapımları sunar ve aynı zamanda orijinal içerikler üretir.

Disney+'ın en sevilen yanı, birçok ülkenin dışında da izlenebilmesidir. Bu sayede, dünya genelindeki izleyiciler Disney yapımlarını keşfedebilir ve izleyebilir. Disney+ ayrıca kullanıcılarına farklı cihazlardan erişim olanağı sunar ve bu sayede izleyiciler, sevdikleri Disney yapımlarını istedikleri zaman ve istedikleri yerde izleyebilirler.

Disney Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.

Firma Bilgileri

12 Kasım 2019 tarihinde kuruldu
Merkezi Los Angeles, Kaliforniya, ABD
E-Mail: help@disney.co.uk
Telefon: 0800 621 2127
www.disneyplus.com
3 Queen Caroline Street, Hammersmith, London W6 9PE

Disney Hakkında Yorumlar

Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.