Ciner Denizcilik Bronz Marka

Ciner Denizcilik, toplam taşıma kapasitesi yaklaşık 2 milyon DWT olan, çeşitli tiplerden oluşan 24 gemiden oluşan modern ve çeşitli bir filoya sahiptir.

Bronz Marka
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
markapedi-slider
Gemicilik  >
Gemicilik
Sektörü
Ciner Denizcilik Kuruluş - Markapedi >
28 Yıldır
Faaliyet göstermekte
Ciner Denizcilik Kuruluş - Markapedi >
4 Ekim 1996
Tarihinde Kuruldu
Ciner Denizcilik Şehir - Markapedi >
İstanbul
Ana Merkez
Ciner Denizcilik Adres - Markapedi
Esentepe Mh. Kore Şehitleri Cad. Mithat Ulu Unlu Sokak No:3 Şişli/İstanbul

Ciner Denizcilik Hakkında

Ciner Denizcilik Hakkında


Ciner Denizcilik, toplam taşıma kapasitesi yaklaşık 2 milyon DWT olan, çeşitli tiplerden oluşan 24 gemiden oluşan modern ve çeşitli bir filoya sahiptir. Ciner Denizcilik taşıma kapasitesi, brüt ve net tonajı ile Türkiye'nin en büyük denizcilik şirketidir.

Filo, toplam yük kapasitesi yaklaşık 1,4 milyon ton olan 20 adet dökme yük gemisi ve toplam taşıma kapasitesi 635.000 ton olan 4 adet Suezmax ham petrol tankerinden oluşmaktadır. Ciner Denizcilik, İstanbul'daki genel merkezinden, dünya çapında saygın kiracılara kendi gemilerini kullanarak sefer ve zaman çizelgesi esasına göre yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Dökme yük gemilerimizin kiracıları arasında Cargill, RWE, Pacific Basin, SwissMarine ve Western Bulk yer alırken, gemilerimiz de Rio Tinto, Vale, BHP Billiton, Bunge, Arcelor Mittal, Oldendorff, Vitol, KOCH gibi alt kiracılar ile çalışmaktadır.

Ciner Denizcilik'in uzun vadeli hedefi, denizcilik sektöründe köklü ve saygın bir uluslararası oyuncu olarak tanınmaktır. Zaten bu konuda büyük başarılar elde eden Ciner Denizcilik, ancak mevcut müşterilerinin algısını geliştirerek ve yeni müşterilere aynı kalite standartlarını sunarak başarılarını sürdürmeyi hedefliyor.

Firmanın gemi yönetimi hizmetleri tam kurumsal çözümler sunmaktadır. Teknik işletme, personel yönetimi, ticari işletme, finansal düzenlemeler, sigorta düzenlemeleri, ikmal hizmetleri, muhasebe ve idari hizmetler gibi birçok farklı alanı kapsamaktadır. Ayrıca yeni inşa edilen gemiler için de yeni inşa gözetimi ve çizim onay hizmetleri sunmaktadır. Tüm gemilerin inşası sırasında, kendi deneyimli ve uluslararası ekipleri tarafından titizlikle denetlenmektedir.
Üzgünüz. Bu marka için herhangi bir yorum yapılmamış.